Elektronický docházkový systém

Elektronický docházkový systém je skvělý program, ekonomický a informační, který vám umožní lépe podnikat a mít rozhodně všechno pod vaší pevnou kontrolou. Základní modul zvládne kontrolu 100 zaměstnanců. Dá se to kontrolovat i přes mobilní telefon nebo přes webové stránky. Zahrnuje to i plán služeb, a to vše v rámci 100 zaměstnanců můžete si všechny modely vymyslet tak, aby vám to vycházelo v kolektivní smlouvě. Můžete si vybrat typ toho, jak se budou vaši zaměstnanci prokazovat.

analýza

Můžete si vybrat třeba čtečku karet nebo otisků prstů či čárových kódů, dále se můžete připojovat přes mobilní přístroje či dotykový terminál, počítač nebo podnikové terminály. Nejlepší je evidence na základě otisků prstů, protože takhle budete mít tu nejdůležitější, ověřenou jistotu, že to nikdo nemůže podvádět a že se nebudou zaznamenávat kartičky a další kódy jenom tak, že kamarád to dát kamarádovi a ten mu to zařídí. Takhle tomu zabráníte. Přehledně naplánujete všechny služby, nebude se vám křížit a budete to mít rychle hotové. Můžete si naplánovat týdenní denní či hodinovou plánovací tabulku a vše si do něj můžete zadat. Můžete si také naplánovat volno a vše budete mít dobře evidováno tak, aby se nestaly třeba nepříjemné situace, že by něco nesedělo.

bezpečnost

Levně, jednoduše a rychle

Mít věci pod kontrolou bych chtěl opravdu každý. Co vy ale uděláte proto, abyste nebyli všem pro smích a měli věci pevně ve vašich vlastních rukou, ale zároveň chápeme, že nemůžete být všude, na všech místech najednou, a proto je dobré využívat podpůrných programů, které jsou stvořené právě k těmto účelům, aby vám pomohli vše kontrolovat. Evidence zahrnuje příchod, odchod, dovolenou, lékaře a tak podobně. Můžete to zadávat nějakou jinou cestou. Také to eviduje toho, kdo je na firemní cestě a kde je kdo k zastižení. Rozhodně to pomůže. Uvidíte výsledky a efektivitu. Zkuste to. Uvidíte.